Tamam

Wolfsberg - Sturm Graz İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

23/07/2022 Wolfsberg - Sturm Graz Maçı Nasıl Sonuçlanır

Sturm Graz, geçtiğimiz sezon puan itibarıyla liderlik mücadelesinde yer alamasa da ligi ikinci sırada noktalayarak kendileri adına güzel bir iş başarmıştı. Sezonun hazırlık maçlarında da güzel bir görüntü verdiler ve hücum yönlerinin yanında savunmalarının da iyi olduğunu gördük. Kupaya da kendilerinden güçsüz rakibi karşısında 6 gollü bir galibiyet alarak başladılar. Wolfsberger de yine geçtiğimiz sezonu güzel sıralamayla bitiren bir diğer takım. Hazırlık sürecinde soru işareti bırakabilecek bir izlenim verseler de skor üretebildiklerini gördük. Gollü, keyifli bir maç olacağını düşünüyorum. Tercihim 2.5 üst.


23/07/2022 Tarihinde Oynanacak Wolfsberg - Sturm Graz Maçı saat 20:30 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Wolfsberg - Sturm Graz maç tahmini Toplam Gol 2,5 Üst olup 1.54 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.54
23/07/2022
20:30
Tahmin : Toplam Gol 2,5 Üst