Tamam

Vallecano - Real Madrid İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

07/11/2022 Vallecano - Real Madrid Maçı Nasıl Sonuçlanır

Vallecano, sezon başında sergilediği performans ve topladığı puanlarla birlikte bu sezon rahatlıkla ligde kalabileceğinin sinyallerini verdi. Geçtiğimiz sezon sonu oldukça sıkıntılı geçmiş ve alınan sürpriz puanlarla birlikte ligde kalmayı başarmışlardı. Bu sezon ise daha istekli ve başarılı bir Vallecano var. Oynadıkları maçlarda genel olarak gol buluyorlar. Real Madrid ise ligde yoluna namağlup devam ediyor. Girona beraberliği sonrası bu maçta da puan kaybederek liderliği Barcelona'ya kaptırmak istemeyeceklerdir. Real Madrid'in yenilmediğini görüyoruz ancak kalesinde de genel olarak gol gördüklerinin altını çizmek gerekiyor. Vallecano da bu maçta istekli futboluyla birlikte gol bulabilir ancak maçı kazanan taraf eflatun - beyazlılar olacaktır diye düşünüyorum.


07/11/2022 Tarihinde Oynanacak Vallecano - Real Madrid Maçı saat 23:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Vallecano - Real Madrid maç tahmini MS & KG 2 & Var olup 2.44 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.44
07/11/2022
23:00
Tahmin : MS & KG 2 & Var