Tamam

St. Gallen - Lugano İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

16/10/2022 St. Gallen - Lugano Maçı Nasıl Sonuçlanır

St. Gallen, sezona harika bir giriş yapmıştı ve liderlik mücadelesinde yer alabilecek bir performans sergilemişti. Ancak son haftalarda arka arkaya yaşadıkları mağlubiyetlerle biraz geri düştüler. Kalesinde fazla gol gören St. Gallen, hücum anlamındaysa yine umut verdi. Savunmadaki problemlerini çözebilirlerse, tekrar üst sıralar için mücadelelerini sürdürebilirler. Lugano ise son haftalarda benimsediği dengeli futbolla az gollü galibiyetler almayı başararak üst sıralara çıktı. Bu maçta da rakibini oldukça zorlayacaklarını düşünüyorum. Savunma açıkları olan rakibi karşısında ilk devrede gol bulabilirler.


16/10/2022 Tarihinde Oynanacak St. Gallen - Lugano Maçı saat 15:15 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu St. Gallen - Lugano maç tahmini Dep. 1.Yarı Gol 0,5 Üst olup 1.92 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.92
16/10/2022
15:15
Tahmin : Dep. 1.Yarı Gol 0,5 Üst