Tamam

Sassuolo - Atalanta İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

10/04/2022 Sassuolo - Atalanta Maçı Nasıl Sonuçlanır

Sassuolo, Lazio’ya konuk olduğu maçta son haftalardaki iyi görüntünün uzağında kaldı ve sahadan elleri boş ayrıldı. Atalanta da haftanın hayal kırıklıklarından birisiydi. Evlerinde Napoli’ye kaybettiler. Hafta içinde ise Avrupa Ligi’nde Leipzig deplasmanından beraberlikle döndüler. Sassuolo’nun büyük maçlardaki iyi performanslarına hep değiniyoruz. Lazio maçını bir istisna olarak görüyorum. Evlerinde yine iyi futbol sergilemelerini bekliyorum. Atalanta da gelecek sezon Avrupa kupalarına katılmak için hatayı minimumda tutmak zorunda. İki takımın da galibiyet için sahada olacağını ve pozitif futbol sergileyeceğini düşünüyorum. İlk yarı 1.5 üst tercihini öne çıkaracağım.


10/04/2022 Tarihinde Oynanacak Sassuolo - Atalanta Maçı saat 16:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Sassuolo - Atalanta maç tahmini 1.Y Gol 1,5 Üst olup 2.04 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.04
10/04/2022
16:00
Tahmin : 1.Y Gol 1,5 Üst