Tamam

Real Madrid - Chelsea İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

12/04/2022 Real Madrid - Chelsea Maçı Nasıl Sonuçlanır

Real Madrid, Karim Benzema’nın önderliğinde yoluna güçlü şekilde devam ediyor. Londra’da, Fransız yıldızın hat-trick’i ile 3-1’lik galibiyet geldi. İspanyol ekibi, tur biletinin büyük bir kısmını cebine koydu. Chelsea, Brentford karşısındaki şok yenilgiden sonra Real Madrid mücadelesinde de ayakta kalamayınca sezon sonuna doğru büyük soru işareti yaratmıştı. Southampton deplasmanında ise güçlü bir diriliş yaşadılar. Sahadan 6-0’lık farklı bir galibiyetle ayrıldılar. Turu geçebileceklerini düşünmüyorum ama moralli gelecekleri ve skoru çevirmek için hücumu düşünecekleri maçta skor bulmalarını bekliyorum. Önerim karşılıklı gol var.


12/04/2022 Tarihinde Oynanacak Real Madrid - Chelsea Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Real Madrid - Chelsea maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 1.49 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.49
12/04/2022
22:00
Tahmin : Karşılıklı Gol Var