Tamam

Real Betis - Marsilya İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

27/07/2022 Real Betis - Marsilya Maçı Nasıl Sonuçlanır

Real Betis, geçtiğimiz sezon La Liga'da izlemesi en çok keyif veren takımlardan biriydi. Ancak sezon sonuna doğru performans düşüklüğü yaşadıklarını ve istediği oyunu sergileyemediklerini görmüştük. Bu sezonun hazırlık sürecinde de benzer bir görüntüyle karşılaştık. Ancak PSV karşısında oynadıkları oyun yine de umut vericiydi. Marsilya da geçtiğimiz sezon Ligue 1'in izlemesi keyif veren takımlarından biriydi. Ancak aynı şekilde onlar da sezon başlangıcı olarak isteneni veremediler. Oynadıkları hazırlık maçlarından kötü sonuçlar alan iki iyi hücumcu takımın ben bu maçta daha etkili oynayabileceğini düşünüyorum. Bu maçta iki takımın da skor üretmesi tercihim olacak.


27/07/2022 Tarihinde Oynanacak Real Betis - Marsilya Maçı saat 21:30 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Real Betis - Marsilya maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 1.44 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.44
27/07/2022
21:30
Tahmin : Karşılıklı Gol Var