Tamam

R. Sociedad - Barcelona İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

21/04/2022 R. Sociedad - Barcelona Maçı Nasıl Sonuçlanır

Barcelona taraf bahsi açısından izleyenleri biraz şaşırtıyor son maçlarda. Takım Xavi ile birlikte edindiği galibiyet serisini son maçlarda kaybetti. Kalesinde de neredeyse her maç gol görüyorlar. Oldukça fazla pozisyona giriyorlar ancak skor üretme konusunda aynı başarıyı sağlayamıyorlar. Bu kadar çok pozisyona girerken verdikleri açıkları da rakipler değerlendiriyor. Sociedad ise üst sıra yarışındaki yerini hala koruyor ve ligin en dengeli takımı olarak görüyorum. Buldukları skoru koruma konusunda oldukça iyiler. Bu maçta da Barcelona'nın açıklarını değerlendirip en azından 1 gol üretmesini bekliyorum. Barcelona tarafı da ürettiği pozisyonlardan bir gol çıkaracaktır diye düşünüyorum. Benim tercihim karşılıklı gol var.


21/04/2022 Tarihinde Oynanacak R. Sociedad - Barcelona Maçı saat 22:30 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu R. Sociedad - Barcelona maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 1.54 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.54
21/04/2022
22:30
Tahmin : Karşılıklı Gol Var