Tamam

PSG - Marsilya İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

16/10/2022 PSG - Marsilya Maçı Nasıl Sonuçlanır

PSG, bu sezona harika bir başlangıç yapmış olsa da bu performansını son haftalara pek yansıtamadı. Messi'nin sakatlığı döneminde oynadıkları maçlarda gol bulmakta bir hayli zorlandılar. Genel hücum üçlüsünde baktığımızdaysa Messi, Neymar ve Mbappe'nin kendilerini Ligue 1 şampiyonluğundan daha çok, oynanacak Dünya Kupası'na odakladıklarını düşünüyorum. Bu süreçte üst düzey performanslarını tam olarak veremeyebilirler. Mbappe'nin son dönemde yaşadığı krizlerle birlikte takım içi dedikodular da yine yükseldi. Bu süreçte oynayacakları kritik maçlarda puan kayıpları yaşayabileceklerini düşünüyorum. Marsilya ise Şampiyonlar Ligi'nde aldığı iki önemli galibiyetin morali ve ligdeki iyi gidişatıyla bu maça geliyor. Konuk ekibin ilk yarıda gol üretebileceğini düşünüyorum.


16/10/2022 Tarihinde Oynanacak PSG - Marsilya Maçı saat 21:45 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu PSG - Marsilya maç tahmini Dep. 1.Yarı Gol 0,5 Üst olup 2.52 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.52
16/10/2022
21:45
Tahmin : Dep. 1.Yarı Gol 0,5 Üst