Tamam

Napoli - Fiorentina İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

10/04/2022 Napoli - Fiorentina Maçı Nasıl Sonuçlanır

Napoli, Milan yenilgisinden sonra yarışa psikolojik olarak havlu atacak mı diye düşünürken yavaş yavaş şampiyonluğun en büyük adayı benim mesajını vermeye başladı. Atalanta deplasmanında 3-1’lik zafere imza attılar ve Milan’ın beklenmeyen kaybıyla zirveyle puan farkını azalttılar. Fiorentina ise belki Empoli karşılaşmasını kazasız geçti ama beklentiden uzak kaldıklarını söyleyebiliriz. Dört maçtır kaybetmeyerek Napoli deplasmanına çıkacaklar. Motivasyonları yüksek olacaktır ama Napoli’nin şu an çok iyi bir form ve öz güven yakaladığı görülüyor. Fiorentina’da orta sahanın direnç kaynağı Torreira da cezalı. Ev sahibi ekibin galibiyetine yöneleceğim.


10/04/2022 Tarihinde Oynanacak Napoli - Fiorentina Maçı saat 16:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Napoli - Fiorentina maç tahmini Maç Sonucu 1 olup 1.58 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.58
10/04/2022
16:00
Tahmin : Maç Sonucu 1