Tamam

Man. City - Manchester Utd İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

02/10/2022 Man. City - Manchester Utd Maçı Nasıl Sonuçlanır

Manchester United, kötü sezon başlangıcı sonrası bir ivme yakaladı ve kendini tekrar üst sıralara taşıdı. Sezonun büyük maçları diyebileceğimiz Arsenal ve Liverpool karşısında da kazanmayı başarmışlardı. Manchester City ise şu anda ligde mağlubiyeti bulunmayan tek takım konumunda. Ancak kalelerinde gol görüyorlar ve birçok maçta geri dönüşe imza attıklarını görüyoruz. Bu geri dönüşlerin en büyük mimarı ise durdurulamayan performansıyla Haaland. Bizlere oldukça gollü maçlar izletiyorlar. Büyük maçların ve derbilerin havası her zaman farklıdır ancak ben bu maçın da gollü geçebileceğini ve ilk yarıda en az 2 gol çıkacağını düşünüyorum.


02/10/2022 Tarihinde Oynanacak Man. City - Manchester Utd Maçı saat 16:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Man. City - Manchester Utd maç tahmini 1.Y Gol 1,5 Üst olup 1.9 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.9
02/10/2022
16:00
Tahmin : 1.Y Gol 1,5 Üst