Tamam

Liverpool - Villarreal İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

27/04/2022 Liverpool - Villarreal Maçı Nasıl Sonuçlanır

Liverpool çok iyi bir hücum takımı. Belki de Şampiyonlar Ligi'nin bu konuda en iyi takımı konumundalar. Ancak Avrupa'da çıktıkları son 5 maçın 4'ünde kalelerinde gol gördüler. Villarreal de bu sezonun sürpriz takımı konumunda ve bu yarı final serisinde özellikle dikkat edilecek takım. Bu seride yapacakları artık insanlar tarafından sürpriz olarak karşılanmayabilir. Tüm odaklarını Avrupa'ya vermiş olmaları ligde bazı puan kayıpları yaşatmış olsa da, son haftalarda takım daha iyi bir görüntü de veriyor. Bu maçta da Liverpool ağlarına bırakacakları bir gole ben hiç de uzak değilim. Tercihim Villarreal'in en az 1 gol atması yönünde.


27/04/2022 Tarihinde Oynanacak Liverpool - Villarreal Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Liverpool - Villarreal maç tahmini Dep. Gol 0,5 Üst olup 1.66 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.66
27/04/2022
22:00
Tahmin : Dep. Gol 0,5 Üst