Tamam

Liverpool - Real Madrid İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

21/02/2023 Liverpool - Real Madrid Maçı Nasıl Sonuçlanır

Real Madrid ve Liverpool, yakın tarihte iki kez Şampiyonlar Ligi finalinde karşı karşıya gelmişlerdi ve iki maçta da gülen taraf İspanyol ekibi olmuştu. Şimdi ise çok daha erken bir turda karşı karşıya gelecekler. Liverpool bu sezon genelinde hayal kırıklığı yaratan ekiplerden biri. Ancak son haftalarda biraz daha iyi olduklarını söyleyebiliriz. Real Madrid ise Dünya Kupası arasından dönüşte çok iyi bir görüntü vermese de son haftalarda onlar da rahat galibiyetler aldılar. Son olarak da ligin formda ekibi Osasuna'yı son dakikalarda da olsa geçmeyi başardılar. Bu maça daha moralli gelen tarafın Real Madrid olduğunu düşünüyorum. Son dönemde olduğu gibi bu maçı da kazanan tarafın Eflatun - beyazlılar olacağını düşünüyorum.


21/02/2023 Tarihinde Oynanacak Liverpool - Real Madrid Maçı saat 23:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Liverpool - Real Madrid maç tahmini Maç Sonucu 2 olup 2.6 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.6
21/02/2023
23:00
Tahmin : Maç Sonucu 2