Tamam

Liverpool - Man. City İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

16/10/2022 Liverpool - Man. City Maçı Nasıl Sonuçlanır

Manchester City, son zamanların en etkileyici hücum performanslarından birini sergiledikten sonra, son oynadığı Kopenhag maçında bir rotasyona gitti ve golsüz eşitlikle sahadan ayrıldı. Ancak konsantrasyon şüphesiz Liverpool maçındaydı. Son dönemde özellikle ilk yarılarda ürettikleri gollerle dikkat çektiler ve bol skorlu maçlar oynadılar. Liverpool da Salzburg karşısında attığı 7 golün moraliyle bu maça geliyor. Savunmasının da güven vermediğini düşünüyorum. Genel olarak kalelerini gole kapatmakta zorlanıyorlar ancak hücumda da etkili oluyorlar. Gollü bir ilk yarı izleyebiliriz. Tercihim ilk yarı 1.5 üst.


16/10/2022 Tarihinde Oynanacak Liverpool - Man. City Maçı saat 18:30 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Liverpool - Man. City maç tahmini 1.Y Gol 1,5 Üst olup 1.9 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.9
16/10/2022
18:30
Tahmin : 1.Y Gol 1,5 Üst