Tamam

Inter - Hellas Verona İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

09/04/2022 Inter - Hellas Verona Maçı Nasıl Sonuçlanır

Inter, Juventus deplasmanında düşüncemin aksine zaferle çıkmayı başardı ve şampiyonluk yarışında tekrar ciddi bir aday olduğunu gösterdi. Yine de skor olarak iyi olsalar da oyun olarak Juventus karşısında çok mahkum bir futbol sergilediklerini belirtelim. Şansları yanlarındaydı. Yarışta tekrar “biz de varız” dediler ancak sergiledikleri görüntü hala onlar adına bir soru işareti barındırıyor. Verona karşısında Lautaro Martinez gibi bir hücum gücünden de kart cezası nedeniyle faydalanamayacaklar. Verona ise moralli şekilde karşılarına gelen Genoa engelini aştı. Her zaman potansiyellerinden ve güzel futbollarından bahsediyoruz. Büyük maçlarda Verona’nın futbolu biraz daha büyüyor. Inter deplasmanında gol sevinci yaşayacaklarını düşünüyorum.


09/04/2022 Tarihinde Oynanacak Inter - Hellas Verona Maçı saat 19:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Inter - Hellas Verona maç tahmini Dep. Gol 0,5 Üst olup 1.52 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.52
09/04/2022
19:00
Tahmin : Dep. Gol 0,5 Üst