Tamam

Inter - Barcelona İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

04/10/2022 Inter - Barcelona Maçı Nasıl Sonuçlanır

Gruptaki mağlubiyetlerini Bayern Münih karşısında 2-0'lık skorla alan iki ekip, grubun zayıf halkası Plzen karşısında kazanmayı başardı. Bu maç gruptan çıkma mücadelesi adına çok büyük önem taşıyor. Inter Serie A'da çok kötü bir sezon geçiriyor. Henüz kendilerinden beklenen performansı gösteremediler. Barcelona ise son oynadığı maçı kazanarak La Liga'da averajla liderliği eline alsa da hücum anlamında bekleneni veremedi. Bu maçın öneminin iki takım da farkında. Dengeli ve kontrollü bir oyun sergileyeceklerini düşünüyorum. Inter, kendi evinde daha atak başlayabilir. Tercihim ev sahibinin ilk yarı golü olacak.


04/10/2022 Tarihinde Oynanacak Inter - Barcelona Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Inter - Barcelona maç tahmini Ev. 1.Yarı Gol 0,5 Üst olup 2.11 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.11
04/10/2022
22:00
Tahmin : Ev. 1.Yarı Gol 0,5 Üst