Tamam

İngiltere - Almanya İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

26/09/2022 İngiltere - Almanya Maçı Nasıl Sonuçlanır

İngiltere'nin B Ligi'ne düşmesinin kesinleşmesi ve Almanya'nın da liderlik şansının kalmamasıyla birlikte bu maçın pek anlamı kalmadı. Ancak büyük takımlar için böyle büyük maçlar her zaman önem taşımıştır. İngiltere bu turnuvada bulduğu tek golü Almanya karşısında penaltıdan kaydetmişti. Hiç galibiyet alamadılar ve hiç golü olmayan San Marino ile birlikte akan oyunda gol bulamayan tek takım konumundalar. Sergiledikleri oyun hiç umut vadetmiyor. Almanya da son yıllarda istediği oyunu sergileyemiyor ve son maçta Macaristan karşısında da pek etkili olamadılar. Yine de İngiltere'ye göre daha iyi durumda olduklarını ve gruplara galibiyetle veda etmek isteyebileceklerini düşünüyorum. Tercihim Almanya galibiyeti olacak.


26/09/2022 Tarihinde Oynanacak İngiltere - Almanya Maçı saat 21:45 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu İngiltere - Almanya maç tahmini Maç Sonucu 2 olup 2.63 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.63
26/09/2022
21:45
Tahmin : Maç Sonucu 2