Tamam

Hollanda (K) - İsveç (K) İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

09/07/2022 Hollanda (K) - İsveç (K) Maçı Nasıl Sonuçlanır

Devam eden Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde, iki takım da kendi gruplarında lider konumdalar. Hollanda gollü maçlar oynayabilen bir takım ancak güçlü rakiplerine karşı kalelerinde oldukça fazla gol gördüklerini de biliyoruz. Zorlu maçlarda savunmada açıklar verebiliyorlar. İsveç de hücum yönü olarak oldukça iyi bir takım ancak savunması Hollanda'ya göre daha çok güven veriyor. Kadınlar Avrupa Şampiyonası C Grubu, güç dengesi olarak bakıldığında oldukça zorlu bir grup olacak gibi duruyor. İki takım da turnuvaya galibiyetle başlamak isteyecektir. Keyifli bir maç izleyebiliriz ancak ben İsveç'i bir adım daha önde görüyorum. Tercihim İsveç galibiyeti.


09/07/2022 Tarihinde Oynanacak Hollanda (K) - İsveç (K) Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Hollanda (K) - İsveç (K) maç tahmini Maç Sonucu 2 olup 2.2 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.2
09/07/2022
22:00
Tahmin : Maç Sonucu 2