Tamam

Heidenheim - Braunschweig İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

23/07/2022 Heidenheim - Braunschweig Maçı Nasıl Sonuçlanır

Heindenheim, sezona deplasmanda aldığı Hansa Rostock galibiyeti ile başlasa da maç içerisinde zorlandıkları bölümler olduğunu görmüştük. Oynadıkları ilk maçtan galibiyetle ayrılmaları onlar adına büyük bir işti. Braunschweig ise ilk maçında ligin güçlü kadrolarından birine sahip olan ve şüphesiz iyi futbol oynayan takımı Hamburg karşısında yenildi. Ancak sezon öncesi hazırlık sürecini çok iyi geçirmişler ve Bundesliga takımları karşısında dahi galibiyet alabildiklerini göstermişlerdi. Bu maçta da oynadıkları futbol ile rakiplerini zorlayacaklardır. Ben iki takımın da gol bulacağını düşünüyorum.


23/07/2022 Tarihinde Oynanacak Heidenheim - Braunschweig Maçı saat 14:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Heidenheim - Braunschweig maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 1.55 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.55
23/07/2022
14:00
Tahmin : Karşılıklı Gol Var