Tamam

Fransa - Avusturya İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

22/09/2022 Fransa - Avusturya Maçı Nasıl Sonuçlanır

Grupta çıktığı ilk 4 maçı da kazanamayan Fransa, beklenenin çok altında bir performans sergiledi. Yoğun bir sezonun bitişinin ardından oynanan maçlarda oyuncuların fazla konsantre olamamış olması çok muhtemel. Ancak bu sefer, bir ay kadar bir süre sonra Dünya Kupası oynanacak ve bu maçlar da Dünya Kupası öncesi son provalar olarak nitelendirilebilir. Milli takımların sahaya daha motive çıkacağını düşünüyorum. Uluslar Ligi her ne kadar üst düzey önemsenen bir turnuva olarak görülmese de Fransa, bu grupta küme düşen takım olmak da istemeyecektir. Fransa'nın tüm bu farkındalıklarla çıkacağı maça hızlı başlayarak ilk devreyi önde kapatmasını bekliyorum.


22/09/2022 Tarihinde Oynanacak Fransa - Avusturya Maçı saat 21:45 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Fransa - Avusturya maç tahmini 1.Y Sonucu 1 olup 1.68 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.68
22/09/2022
21:45
Tahmin : 1.Y Sonucu 1