Tamam

Fenerbahçe - Galatasaray İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

08/01/2023 Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Nasıl Sonuçlanır

Fenerbahçe, bu sezon gol yollarında pek sıkıntı yaşamadı ancak oynadıkları büyük maçlara da baktığımızda kazanamadıklarını görüyoruz. Bunun örneklerini hem Avrupa'da hem ligde gördük. Galatasaray ise Dünya Kupası arasına çok iyi gitmişti ancak sonrasında oynadıkları maçları kazanırken zorlandıklarını gördük. Gol buluyorlar ancak maçın son bölümlerinde skoru korumakta yer yer zorlanabiliyorlar. Bu maça ise lider gelmeleri büyük avantaj. Fenerbahçe ise taraftar avantajıyla birlikte liderliği almak için büyük baskı kurmaya çalışacaktır. Galatasaray'ın oyunu sahasında kabullenebileceğini ve Fenerbahçe'nin vereceği açıkları değerlendirmeye çalışacağını düşünüyorum. Maçın sonunda ise bir galip çıkmayacağını düşünüyorum.


08/01/2023 Tarihinde Oynanacak Fenerbahçe - Galatasaray Maçı saat 19:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Fenerbahçe - Galatasaray maç tahmini Maç Sonucu X olup 3.12 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
3.12
08/01/2023
19:00
Tahmin : Maç Sonucu X