Tamam

Dinamo Kiev - Fenerbahçe İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

20/07/2022 Dinamo Kiev - Fenerbahçe Maçı Nasıl Sonuçlanır

Dinamo Kiev, Ukrayna'nın içinde bulunduğu durumdan ne kadar etkilense de hala iyi bir takım olduklarına dikkat çekmek gerekiyor. Kadrolarındaki oyuncular, Ukrayna Milli Takımı'nın iskeletini oluşturuyor demek yanlış olmaz. Oynadıkları hazırlık karşılaşmalarında da kötü bir görüntü vermediler. Dinamo Kiev, Avrupa kültürü olan ve buraları çok iyi bilen tecrübeli bir hocaya sahip. Fenerbahçe de Jorge Jesus ile birlikte sezona Şampiyonlar Ligi hedefi ile başladı. İki takım da birbirini zorlayabilecek seviyede. Ben özellikle ilk yarının iki takım için de daha dengeli geçeceğini düşünüyorum. Tercihim ilk yarı beraberliği.


20/07/2022 Tarihinde Oynanacak Dinamo Kiev - Fenerbahçe Maçı saat 21:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Dinamo Kiev - Fenerbahçe maç tahmini 1.Y Sonucu X olup 1.88 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.88
20/07/2022
21:00
Tahmin : 1.Y Sonucu X