Tamam

Dinamo Kiev - AEK Larnaka İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

15/09/2022 Dinamo Kiev - AEK Larnaka Maçı Nasıl Sonuçlanır

AEK Larnaka, kendi evinde oynadığı ilk maçta Rennes karşısında iyi bir direnç gösterse de mağlubiyetten kurtulamamıştı. Ama bu grupta özellikle kendi evinde oynayacakları maçlarda rakiplerine sıkıntı çıkarabileceklerini düşünüyorum. Dinamo Kiev ise, temsilcimiz Fenerbahçe karşısında Şampiyonlar Ligi elemelerindeki maçlara göre daha hücumu düşündüğü bir oyun oynamak istese de pek başarılı olamamıştı. Ancak yine iyi bir direnç koyduklarının ve iyi bir sistem takımı olduklarının altını çizmek gerekiyor. Bu maçta galibiyete yakın taraf olarak görsem de maçın 2-3 gol aralığında sonuçlanacağını düşünüyorum.


15/09/2022 Tarihinde Oynanacak Dinamo Kiev - AEK Larnaka Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Dinamo Kiev - AEK Larnaka maç tahmini Toplam Gol 2-3 Gol olup 1.81 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.81
15/09/2022
22:00
Tahmin : Toplam Gol 2-3 Gol