Tamam

Brezilya - Güney Kore İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

05/12/2022 Brezilya - Güney Kore Maçı Nasıl Sonuçlanır

Brezilya, gruptan çıkmayı garantiledikten sonra son maçta rotasyon yaptı ve Kamerun karşısında mağlup oldu. Ancak turnuvanın en güçlü takımlarından biri konumundalar ve hala şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarını söyleyebiliriz. İstenen performansı tam anlamıyla sergileyemediler. Beklenen oyunu bu maçta sahaya yansıtabileceklerini ve Güney Kore'nin pek de reaksiyon gösteremeyeceğini düşünüyorum. Güney Kore'nin bulunduğu gruptan çıkmış olması onlar adına büyük bir mucize sayılabilir ancak turnuvadaki misyonlarının tamamlandığını düşünüyorum. Bu maçta rahat ve handikaplı Brezilya galibiyeti bekliyorum.


05/12/2022 Tarihinde Oynanacak Brezilya - Güney Kore Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Brezilya - Güney Kore maç tahmini Hnd. MS (0 : 1) 1 olup 1.59 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.59
05/12/2022
22:00
Tahmin : Hnd. MS (0 : 1) 1