Tamam

Bodo Glimt - Klaksvik İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

06/07/2022 Bodo Glimt - Klaksvik Maçı Nasıl Sonuçlanır

Bodo Glimt, son haftalarda kendi liginde oynadığı karşılaşmalarda hücum yönü oldukça yüksek karşılaşmalar oynasa da son vuruşu yapmakta zorlandıklarını görebiliyoruz. Ancak oyun kontrolü tamamen kendi ellerinde ve etkili futbol oynuyorlar. Liglerinde karşılaştıkları rakipler ise, hem lig kalitesi hem de rekabet düzeyi olarak Klaksvik'in ligi olan Faroe Adaları Ligi'nden daha kaliteli diyebiliriz. Ligleri devam ettiği için de maç formu açısından avantajlı olan taraf yine Bodo Glimt. Bu maçta da Şampiyonlar Ligi'ne gitme motivasyonu farklı olacağından, etkili futbollarını gollü bir maç ile taçlandıracaklardır. Tercihim ev sahibi 2.5 üst.


06/07/2022 Tarihinde Oynanacak Bodo Glimt - Klaksvik Maçı saat 19:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Bodo Glimt - Klaksvik maç tahmini Ev. Gol 2,5 Üst olup 1.5 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.5
06/07/2022
19:00
Tahmin : Ev. Gol 2,5 Üst