Tamam

Beşiktaş - Fenerbahçe İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

02/10/2022 Beşiktaş - Fenerbahçe Maçı Nasıl Sonuçlanır

Uzun zamandır izleyeceğimiz en gollü derbi olmasını beklediğim maça gelirken iki takım da önceliğinin hücum yönünde olduğunu gösterdi. Beşiktaş, maçların ilk yarılarında bulduğu skorlarla birlikte sonuca giderken savunmada yaşadığı birçok problemle birlikte puan kayıpları da yaşadı. Fenerbahçe de Beşiktaş kadar olmasa da etkili ilk yarı performansları sergiledi ve attığı 20 golle ligin en çok gol atan takımı konumunda. Fenerbahçe'nin 90 dakika uyguladığı yoğun pres Beşiktaş'ın işini oldukça zorlaştıracaktır fakat ilk yarıda da ev sahibi ekibin etkili olabileceğini düşünüyorum. Gollü geçmesini beklediğim mücadelenin ilk 45 dakikasında iki takım da gol bulur tercihinde bulunacağım.


02/10/2022 Tarihinde Oynanacak Beşiktaş - Fenerbahçe Maçı saat 20:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Beşiktaş - Fenerbahçe maç tahmini 1. Yarı Karşılıklı Gol Var olup 3.18 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
3.18
02/10/2022
20:00
Tahmin : 1. Yarı Karşılıklı Gol Var