Tamam

Aus. Lustenau - Salzburg İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

27/08/2022 Aus. Lustenau - Salzburg Maçı Nasıl Sonuçlanır

Son şampiyon Salzburg, ligde çıktığı maçları kazanmaya devam ediyor ancak geçen seneki görüntülerinden uzak olduklarını söyleyebiliriz. Hücum yollarında eskisi kadar etkili değiller. Oynadıkları futbol da keyif verici seviyede olmasa da hala bu lige göre güçlü bir takımlar ve kazanmayı biliyorlar. Ligin yeni ekiplerinden Lustenau ise beklenenin çok üstünde bir giriş yaparak ilk 5 maçta topladığı 10 puanla 3. sıraya yerleşmeyi başardı ve takım gol bulma konusunda oldukça iyi. Bu maçta da Salzburg'u zorlayabileceklerini ve gol atabileceklerini düşünüyorum. Tercihim iki takımın da gol bulması yönünde.


27/08/2022 Tarihinde Oynanacak Aus. Lustenau - Salzburg Maçı saat 18:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Aus. Lustenau - Salzburg maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 1.61 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.61
27/08/2022
18:00
Tahmin : Karşılıklı Gol Var