Tamam

Almanya (K) - Fransa (K) İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

27/07/2022 Almanya (K) - Fransa (K) Maçı Nasıl Sonuçlanır

Fransa, gruba çok hızlı bir başlangıç yaptıktan sonra oynadığı maçlarda istediği futbolu sergileyemedi. Belçika ve İzlanda karşısında çok zorlandıktan sonra turnuvanın güçlü sayılabilecek takımlarından Hollanda karşısında ise çeyrek finalde tek gollü bir galibiyet elde ettiler. Almanya ise gol yollarında oldukça etkili ve turnuva başından beri güçlü görüntüsünden hiç ödün vermedi. Turnuva başlangıcında Almanya ve İngiltere'yi, bu turnuvanın öne çıkan takımları olarak görüyordum ve İngiltere adını finale yazdıran ilk takım oldu. Almanya da güçlü rakibi Fransa karşısında üstün oyununu sergileyerek finale yükselen ikinci takım olacaktır diye düşünüyorum.


27/07/2022 Tarihinde Oynanacak Almanya (K) - Fransa (K) Maçı saat 22:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Almanya (K) - Fransa (K) maç tahmini Maç Sonucu 1 olup 2.21 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.21
27/07/2022
22:00
Tahmin : Maç Sonucu 1