Tamam

Alaves - Villarreal İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

30/04/2022 Alaves - Villarreal Maçı Nasıl Sonuçlanır

Villarreal Avrupa'da oldukça güzel işler başardı ve sezonun sürpriz takımı oldu. Ancak güçlü rakibi Liverpool, bu hikayeye artık bir dur dercesine rakibini kendi sahasına hapsetti ve güzel bir oyunla maçı kazandı. Villarreal bu Avrupa süresince ligde yaşadığı puan kayıplarıyla üst sıralardan uzaklaşmıştı. Ancak takımın Liverpool mağlubiyetinden sonra, gelecek sezon da Avrupa Kupaları'nda yer alabilmek adına odağını tekrar lige vermesini bekliyorum. Üst sıralardaki rakipleriyle aralarında kapanmayacak bir puan farkı yok. Alaves de güçlü rakibine karşı koyabilecek bir takım izlenimi yaratmıyor. Benim beklentim Villarreal'in maçı kazanması.


30/04/2022 Tarihinde Oynanacak Alaves - Villarreal Maçı saat 15:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Alaves - Villarreal maç tahmini Maç Sonucu 2 olup 1.93 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.93
30/04/2022
15:00
Tahmin : Maç Sonucu 2