Tamam

İsveç - Azerbaycan İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

27/03/2023 İsveç - Azerbaycan Maçı Nasıl Sonuçlanır

İsveç, son dönemlerde yükselişe geçen bir milli takım görüntüsü vermişti ancak Belçika karşısında pek de direnemediler. Belçika'da Lukaku'nun gösterdiği ekstra performans buna öncü oldu. Genel anlamda ise kötü durumda değiller. Azerbaycan ise son yılların dirençli takımlarından biri. Puan konusunda iddialı olamasalar da maçlarda genel olarak gol bulabilecek bir performansa sahipler. İlk maçta da Avusturya karşısında farklı bir mağlubiyet yaşadılar ancak yine de gol bulmayı başardıklarını gördük. Bu maçta da kırılgan olabilecek İsveç karşısında gol bulabileceklerini düşünüyorum. İki takımın da gol bulması yönünde bir tercihte bulunacağım.


27/03/2023 Tarihinde Oynanacak İsveç - Azerbaycan Maçı saat 21:45 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu İsveç - Azerbaycan maç tahmini Karşılıklı Gol Var olup 2.28 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.28
27/03/2023
21:45
Tahmin : Karşılıklı Gol Var