Tamam

Excelsior - ADO Den Haag İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

24/05/2022 Excelsior - ADO Den Haag Maçı Nasıl Sonuçlanır

Artık lige yükselecek son takım belirleniyor ve iki takım da buraya oldukça iyi bir futbol oynayarak geldi. Excelsior ligin son haftası ve play-off'ların başlangıcında kazanmakta zorluk yaşasa da son eşleşmede gayet güzel bir oyun sergilediler. ADO Den Haag ise daha dengeli ve oldukça iyi hücum eden bir takım görüntüsüyle bu maça geliyor. ADO'nun maçlarına baktığımızda ilk yarıda genel olarak kilidi çözdüklerini görebiliyoruz. Excelsior'un maçları da ilk yarılarda gol olması açısından keyif veriyor. Bu maçta da iyi ve kontrollü ataklarla başlanmasını beklediğimden, ilk yarıda en az 2 gol çıkacağını düşünüyorum.


24/05/2022 Tarihinde Oynanacak Excelsior - ADO Den Haag Maçı saat 21:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Excelsior - ADO Den Haag maç tahmini 1.Y Gol 1,5 Üst olup 2.06 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.06
24/05/2022
21:00
Tahmin : 1.Y Gol 1,5 Üst