Tamam

Ascoli - Reggina İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

10/04/2022 Ascoli - Reggina Maçı Nasıl Sonuçlanır

Ascoli, Monza deplasmanında ilk yarıdan teslim oldu. Play-off potasında güçlü durmaya çalışıyorlar, genel olarak da iyi futbol sahaya koyduklarını söyleyelim. Son dönemde ise iç sahada onlara rakip olmak kolay değil. Evlerindeki son altı maçı kaybetmediler ve dördünden zaferle çıktılar. Reggina ise Benevento karşısında 3-0’lık yenilgi aldı. Güçlü rakiplerine direnemediler ama Şubat ayının ortasından beri performansları net şekilde arttı. Ascoli, evindeki başarılı serisinde iyi savunma performansları gösterdi. Reggina’nın da ilk planının kalesine savunmak olacağını düşünüyorum. Karşılıklı gol yok seçeneğini önereceğim.


10/04/2022 Tarihinde Oynanacak Ascoli - Reggina Maçı saat 16:30 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Ascoli - Reggina maç tahmini Karşılıklı Gol Yok olup 1.48 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
1.48
10/04/2022
16:30
Tahmin : Karşılıklı Gol Yok