Tamam

Almanya - Japonya İddaa Maç Tahmini ve Yorumu

23/11/2022 Almanya - Japonya Maçı Nasıl Sonuçlanır

Almanya, 2018 gruplarında turnuvaya veda ettikten sonra tekrar güçlü bir dönüş yapmak istiyor. Oynanan son beş Dünya Kupası'nın dördünde Almanya, en az yarı final gördü. Bu turnuvalarda bir şampiyonluk bir de ikincilik elde etmeyi başardılar. Dünya Kupası geleneği olan bir takım olduklarını söyleyebiliriz. Bu geleneği sürdürmek ve kafalardaki soru işaretlerini kaldırmak için sahada olacaklardır. Tekrar güçlü bir kadro oluşturdular ve Hansi Flick yönetiminde oldukça iddialılar. Son dönemde oynadıkları mücadelelerde de kötü bir oyun sergilememişlerdi. Grupta İspanya da var ve oldukça çekişmeli maçlar izleyebiliriz. Japonya ise alabileceği puan ve puanlarla bu gruptan hangi takımın lider çıkacağını belirleyebilecek potansiyele sahip. Japonya'nın da gruptan çıkması çok büyük sürpriz olmaz ancak işleri zor duruyor. Bu maçta da skor üretmeleri oldukça muhtemel. Gollü bir ilk 45 dakika izleyeceğimizi ve en az 2 gol çıkacağını düşünüyorum.


23/11/2022 Tarihinde Oynanacak Almanya - Japonya Maçı saat 16:00 te başyalacaktır. Yapılan Analizler sonucu Almanya - Japonya maç tahmini 1.Y Gol 1,5 Üst olup 2.16 oranla değerlendirebilirsiniz.

İddaa Maçlarını özenle araştırıp Rıdavan Dilmen iddaa Tahminleri , Fotomaç iddaa Tahminleri ve Maçkolik gibi tahmin yorumları özenle incelenip en mantıklı tahmini sizler için yorumluyorum.

Editör
2.16
23/11/2022
16:00
Tahmin : 1.Y Gol 1,5 Üst